Rocznicowo

Dziś mija trzy lata, od kiedy powstał ten blog. Skoro to blog literacki, statystyk nie będzie. Trudno pisać o planach, bo jak powiadają: jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz mu o swoich planach. A przecież każde wyraźniejsze sprecyzowanie planów jest jednoznaczne z informowaniem Boga o nich. Zresztą o co mogłabym poszerzyć blog książkowy? O filmy nie, bo zasadniczo o filmach mam zbyt małe pojęcie, żeby pisać o nich tak, jak piszę o książkach. Nawet o adaptacjach wolę pisać na tamtym blogu. O własną twórczość także nie, bo odnoszę wrażenie, że byłoby to obrazą dla twórców tu recenzowanych. Mogę więc tylko  wyrazić nadzieję, że w roku bieżącym znajdzie się tu dużo opinii o książkach wartych przeczytania i audiobookach wartych przesłuchania oraz że na rynku ukaże się więcej interesujących czasopism dotyczących literatury, zwłaszcza, szczególnie mi bliskiej, literatury grozy. Jeśli zaś miałoby do tego nie dojść, to że chociaż wciąż będę mogła pisać o Bramie i OkuLicach/OkoLicy Strachu, oba bowiem pisma warte są uwagi.

Mam nadzieję, że w ciągu tych trzech lat udało mi się kogoś zachęcić do przeczytania ciekawej książki lub przesłuchania dobrego audiobooka. I chciałabym, by udało mi się to w kolejnym roku istnienia bloga.

Reklamy

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Rocznicowo

  1. goldenbrown pisze:

    Gratulacje! Życzę Ci dalszych owocnych lat w blogowaniu 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s