O blogu

Nie piszę tutaj recenzji. Recenzje piszę gdzie indziej, przede wszystkim dla Grabarza Polskiego. W recenzjach staram się być obiektywna. Przynajmniej w takim stopniu, w jakim recenzja może być obiektywna. Tu piszę o swoich subiektywnych odczuciach względem książki. Więc z góry wykluczam wszelkie polemiki pod tytułem: jak mogłaś zjechać tę książkę? Przecież to arcydzieło! Ewentualnie: Jak możesz zachwycać się taką szmirą? Mogę. Tak po prostu.

Książki, jeśli idzie o formę dzielę na te, które się czyta oczami i te, które się czyta uszami. Dlatego nie widzę sensu wprowadzania e-booków jako osobnej kategorii – tak samo je czytam jak książki papierowe. Gdyby mi przyszło do głowy skorzystać z funkcji automatycznego lektora, z pewnością książkę taką zaliczyłabym do audiobooków… jednak wiem, że z tej funkcji czytnika nie skorzystam, zbyt wysoko bowiem cenię dobrą interpretację.

Wszystkie opublikowane teksty, poza oficjalnymi opisami książek i cytatami z nich, są mojego autorstwa. Jakiekolwiek kopiowanie i rozpowszechnianie treści zawartych na tym blogu bez mojej pisemnej zgody jest łamaniem praw autorskich (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s